Skontaktuj się z nami już dziś!

Formularz kontaktowy

Adax NEO to nowa seria grzejników panelowych. Charakteryzuje je modny i elegancki design, niewielka grubość paneli i dopasowanie do nowoczesnych wnętrz, których modne kolory tworzą w pomieszczeniach świeże i kreatywne kontrasty. Ogromna, bezkompromisowa dbałość o szczegóły pozwala zrealizować pomysły wzornicze autorstwa Hareide Designmill.


Projektując Adax NEO zwrócono uwagę na oszczędność energii i ochronę środowiska. Standardem są mechanizmy obniżania temperatury w ciągu dnia i w nocy, pozwalające uzyskać nawet 25-procentowe oszczędności energii zużywanej na ogrzewanie. Współczesne wymagania w zakresie sprawności energetycznej w połączeniu z nowymi norweskimi przepisami budowlanymi nakazują stosowanie urządzeń grzewczych wyposażonych w automatyczne mechanizmy obniżania temperatury w nocy, co w pełni realizuje Adax NEO, spełniając wymogi spotykane na praktycznie wszystkich rynkach świata.

Adax NEO został zaprojektowany przez jedną z czołowych skandynawskich firm designerskich, Hereide Designmill. Projektanci tej firmy koncentrują się na wzornictwie ekologicznym, co oznacza stosowanie w miarę możliwości materiałów i technologii odnawialnych, łatwych w utylizacji, podlegających rozkładowi i nie powodujących emisji dwutlenku węgla.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl