Skontaktuj się z nami już dziś!

Formularz kontaktowy
Co wybrać? Ogrzewanie podłogowe czy grzejniki?

Budowa i remont domu to doskonały moment na wymianę systemu grzewczego. Warto przy tej okazji zastanowić się, który będzie lepszy – ogrzewanie podłogowe czy grzejniki? Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta, wszystko zależy bowiem od Twoich preferencji i uwarunkowań, jakie spełnia dany budynek. Sprawdź, jakie są plusy każdego z systemów.

czytaj całość »
Ogrzewanie podłogowe – jak wykonać je szybko i sprawnie?

Budując lub remontując dom, z pewnością kładziesz nowy system grzewczy. Od niego zależy samopoczucie mieszkańców, komfort przebywania w pomieszczeniu, a także zasobność portfela. Dobrze wykonane ogrzewanie pozwala każdego roku oszczędzić sporą sumkę. Spośród kilku możliwości warto zdecydować się na wygodne ogrzewanie podłogowe. Jak je wykonać szybko i sprawnie, przedstawimy poniżej, mając nadzieję, że ułatwimy Ci wybór.

czytaj całość »
Jakie ogrzewanie do domu wybrać, aby było ciepło i ekonomicznie?

Budując dom podejmujesz wiele istotnych decyzji, które mają wpływ na Twój komfort. Jedną z nich jest ta dotycząca ogrzewania. Ono nie tylko zapewni Ci odpowiednią temperaturę, lecz także wpłynie na wysokość rachunków. Dlatego warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań i dobrze przemyśleć to, jakie ogrzewanie do domu wpisuje się w Twoje oczekiwania.

czytaj całość »
Jaka moc grzejnika zapewni ciepło w pomieszczeniu?

Posiadanie ciepłego domu, w którym funkcjonuje sprawny i ekonomiczny system grzewczy, to gwarancja komfortu dla wszystkich mieszkańców. Dlatego w trakcie budowy lub remontu warto zainwestować w odpowiednie ogrzewanie. Sprawnie działający system nie tylko sprawi, że zimą we wnętrzach będzie optymalnie ciepło, ale także Twoje rachunki okażą się znośne. Zapewnią ci to odpowiednio dobrane urządzenia. Jaka moc grzejnika będzie najlepsza?

czytaj całość »
Wszystko, co musisz wiedzieć o regulatorach temperatury ogrzewania podłogowego wodnego

Ogrzewanie podłogowe zyskuje coraz bardziej na popularności, jest to system niewidoczny, ponieważ znajduje się pod posadzką. Jednak żeby czerpać wszystkie korzyści z tego rozwiązania, konieczne jest prawidłowe wyregulowanie pracy całego systemu. Dzięki temu korzystanie z niego będzie dla ciebie komfortowe oraz unikniesz dodatkowych kosztów za niepotrzebne działanie ogrzewania. Przed instalacją należy zwrócić szczególną uwagę na to, aby była starannie i dokładnie zaplanowana. Źle sporządzony projekt może spowodować wiele komplikacji oraz nierównomiernego ogrzewania pomieszczeń. W skład projektu wchodzić musi również regulator temperatury ogrzewania podłogowego wodnego, który ma bardzo ważne zadanie w działaniu całego systemu.

czytaj całość »
Jak podłączyć termostat do maty grzewczej i jakie korzyści niesie ze sobą to rozwiązanie?

Maty grzewcze to bardzo wygodne rozwiązanie. Ogrzewanie podłogowe jest bardzo komfortowe. Może być wykorzystywane do samodzielnej pracy lub jako wspomaganie istniejącej instalacji grzewczej. Swoją popularność zyskuje dzięki łatwemu montażowi, skutecznemu działaniu oraz cenie. Użyte mogą zostać pod panelami, płytami, a także na zewnątrz. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę i komfort. Kiedy już maty grzewcze zostaną zamontowane w twoim domu lub pomieszczeniu, należy również dołączyć do nich tak zwany sterownik. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, to poniżej dowiesz się wszystkiego. Już nie będzie dla ciebie zagadką jak podłączyć termostat do maty grzewczej.

czytaj całość »
Jaki odkurzacz centralny warto wybrać do swojego domu?

Odkurzacz centralny to bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza w dużych domach wielopiętrowych. Jednak bez problemu znajdzie także swoje zastosowanie w małych mieszkaniach czy biurach. Dzięki specjalnemu systemowi rur, które znajdują się w ścianach i stropach, możesz odkurzyć każde pomieszczenie. Wszelkie zabrudzenia zostaną przetransportowane do worka mieszczącego się przy jednostce centralnej. Zaletami takiego urządzenia jest przede wszystkim wygoda, nie musisz nosić odkurzacza po całym domu i po schodach. Wystarczy jedynie przenosić jedną lekką rurę wykonaną z PCV. Oprócz tego moc takiego odkurzacza centralnego jest o wiele wyższa niż zwykłego urządzenia. Dzięki temu zasysanie jest o wiele skuteczniejsze. Okaże się to wyjątkowo przydatne u osób, które cierpią na alergie. Usunięcie większej ilości zanieczyszczeń niż przy zwykłym odkurzaniu przyniesie im dodatkową ulgę. Jeśli jesteś zdecydowany na zakup takiego urządzenia, to na pewno zastanawiasz się jaki odkurzacz centralny warto kupić. Poniżej znajdziesz wiele przydatnych informacji, które pomogą ci dokonać właściwego wyboru.

czytaj całość »
Maty grzewcze, czy warto zastosować je we własnym domu?

Jednym z najbardziej wygodnych i popularnych sposobów ogrzewania jest ogrzewanie podłogowe. Jeśli rozważasz zastosowanie go we własnym domu, to na pewno zastanawiasz się nad matami grzewczymi. Czy warto jest użyć ich we własnej instalacji? Zaraz się dowiesz. Są one kompatybilne z praktycznie każdym podłożem, bez problemu mogą zostać użyte pod płytkami, panelami oraz na zewnątrz. Ich zasada działania polega na przepływie prądu, który powoduje podgrzanie elementów oporowych, następnie ciepło oddawane jest przez posadzkę. Ten typ ogrzewania domu jest bardzo wygodny i komfortowy. W poniższym zestawieniu dowiesz się wszystkiego o matach grzewczych, czy warto ich użyć oraz jakie zalety niesie za sobą ich instalacja.

czytaj całość »
Elektroniczne termostaty grzejnikowe - poznaj niezawodny sposób na stałą kontrolę temperatury w Twoim domu

Szukanie oszczędności w codziennym życiu nie musi być trudne - wystarczy zaledwie kilka przemyślanych rozwiązań, by udało Ci się zaoszczędzić znaczną sumę. Zacznij od oszczędzania na ogrzewaniu. Takie rozwiązanie wcale nie oznacza, że w mieszkaniu będzie zimno. Poznaj elektroniczny termostat grzejnikowy i przekonaj się, na czym polega jego działanie. Szybko okaże się, że utrzymanie stałej temperatury w mieszkaniu nie musi być ani trudne ani czasochłonne.

czytaj całość »
Ogrzewanie domu może być sztuką. Poznaj nowoczesne grzejniki

Przytulny dom to wnętrze wypełnione starannie dobranymi dodatkami i odpowiednią temperaturą. Ciepłe uczucia domowników to nie wszystko - ważny jest także przemyślany system ogrzewania. Niezależnie od tego, jakie będzie jego źródło, warto zadbać o nowoczesne grzejniki, które staną się częścią aranżacji wnętrza. Oferta rynkowa jest bogata - po jakie modele grzejników warto więc sięgnąć, by uzyskać zadowalający, także wizualnie, efekt?

czytaj całość »
Praktyczne rady, czyli jak ułożyć folię pod ogrzewanie podłogowe?

Ogrzewanie podłogowe cieszy się coraz większą popularnością. Nie można się dziwić - komfort, jaki gwarantuje, jest naprawdę wysoki. Kluczem do prawidłowego i bezawaryjnego działania instalacji jest jednak jej prawidłowy montaż. Sprawdź, jak powinien przebiegać i na jakim etapie potrzebna będzie folia pod ogrzewanie podłogowe.

czytaj całość »
Jakie korzyści gwarantują grzejniki elektryczne energooszczędne?

Budowa i aranżacja domu wymaga od Ciebie podjęcia wielu ważnych decyzji. Niektóre z nich będą miały wpływ na komfort mieszkania przez kolejne lata, dlatego tak ważne jest, by były odpowiednio przemyślane. Jedną z nich jest kwestia ogrzewania wnętrza. Chcesz, żeby było wygodnie, jednocześnie jednak tradycyjnie i nowocześnie? Doskonałym rozwiązaniem będą grzejniki elektryczne energooszczędne. Minimalistyczne modele o niewielkich gabarytach sprawdzą się w każdym pomieszczeniu.

czytaj całość »
Jakie rozwiązania proponuje elektryczne ogrzewanie domu?

Chcesz cieszyć się wysokim komfortem cieplnym w swoim domu, jednocześnie jednak szukasz rozwiązań, które pozostaną przyjazne środowisku? Pojawiające się na rynku innowacje są zdecydowanie dla Ciebie! Elektryczne ogrzewanie domu spełni Twoje oczekiwania, zarówno w zakresie utrzymania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach, jak i ochrony środowiska.

czytaj całość »
Dlaczego warto wybrać ogrzewanie podłogowe elektryczne?

Nowoczesne budownictwo to szereg innowacji, z których chętnie korzystamy. Nowoczesne rozwiązania mają na celu zapewnienie wysokiego komfortu mieszkania i codziennego użytkowania domu. Jedną z najczęściej wybieranych innowacji jest ogrzewanie podłogowe elektryczne. Jeśli w dalszym ciągu wahasz się, czy warto zdecydować się na takie rozwiązanie, poznaj jego wady i zalety.

czytaj całość »
Jakie możliwości grzewcze daje grzejnik elektryczny ścienny?

Budowa domu wiąże się z podjęciem ważnej decyzji, jaką jest wybór odpowiedniego systemu grzewczego. W czasach, w których mamy możliwość wyboru, trzeba poważnie rozważyć wszystkie plusy i minusy między ogrzewaniem elektrycznym a gazowym. Decyzję czy wybrać ogrzewanie gazowe, grzejnik elektryczny ścienny, czy ogrzewanie podłogowe, pomoże podjąć porównanie każdego z nich.

czytaj całość »
Dlaczego warto wybrać elektryczne ogrzewanie podłogowe?

Remontowanie mieszkania czy budowa domu to odpowiedni czas, aby zastanowić się nad tym, jaki rodzaj ogrzewania byłby dla nas najlepszy. W ostatnich latach dużą popularność zdobywa elektryczne ogrzewanie podłogowe, które montuje się albo na całej powierzchni, albo w wybranych pomieszczeniach. Sprawdź, czy i Tobie nie przyda się tego typu źródło ciepła.

czytaj całość »
Do czego służy regulator temperatury ogrzewania podłogowego i dlaczego trzeba go zakładać?

Wybór sposobu ogrzewania mieszkania to jedno z ważniejszych zadań do wykonania podczas budowy i remontu. Aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt i cieszyć się przytulnie ciepłym wnętrzem, trzeba mądrze podejść do tematu. W wielu przypadkach warto zdecydować się na ogrzewanie podłogowe. Gwarantuje ono ciepło rozchodzące się od dołu do góry i brak nieestetycznie wyglądających kaloryferów zawieszonych na ścianach. Przydaje się to szczególnie w pomieszczeniach, w których nie ma okien i wentylacji. Jedynym elementem, który umieścisz na ścianie, będzie regulator temperatury ogrzewania podłogowego.

czytaj całość »
Dlaczego warto wybrać elektryczny grzejnik łazienkowy w kształcie drabinki?

Prawidłowe ogrzanie mieszkania to bardzo istotna sprawa, szczególnie że zima w Polsce trwa kilka miesięcy. Często tak bardzo skupiamy się na kwestii wyboru pieca i optymalnych kaloryferów do wnętrza domu, że zapominamy o łazience. A taki elektryczny grzejnik łazienkowy, popularnie zwany drabinką, spełnia bardzo ważne funkcje. Sprawdź, jakie i zdecyduj się na jego montaż.

czytaj całość »
Folia grzewcza pod panele - wygoda na pierwszym miejscu!

Coraz więcej osób decyduje się na montaż folii grzewczej, zamiast zwykłego ogrzewania podłogowego. Na najróżniejszych forach można czytać o tym, że ludzie są zadowoleni z wygody, którą niesie takie ogrzewanie swojego domu. Dzięki wysokiej jakości produktom możemy dostarczać ciepło, regulując temperaturę każdego pomieszczenia, bez potrzeby montowania jakichkolwiek kotłów. Co więcej, folia grzewcza, montowana pod panelami to idealny pomysł do nowych domów i mieszkań, jak i tych starszych, do których teraz chcemy wprowadzić ogrzewanie na prąd, by oszczędzić sobie dużo roboty, jednocześnie czując pod stopami przyjemne ciepło. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl