Skontaktuj się z nami już dziś!

Formularz kontaktowy

Mata Grzejna SnowTec 300/13 (7,8m2) 230V

Cena: 848,00 zł 848.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: Elektra
Kod produktu: 81

Opis

Typ : SnowTec jednostronnie zasilana
Wymiary [mxm] : 13x0,6
Moc : 2560 W
Powierzchnia grzejna [m2] : 7,8
Gwarancja : 10 lat

Opakowanie zawiera:
- Matę Grzejną ELEKTRA SnowTec
- obszerną instrukcję montażu
- kartę gwarancyjną i 10 lat Gwarancji Producenta !!!

ELEKTRA SnowTec, czyli mata grzejna do ochrony przed śniegiem i lodem.
System został zaprojektowany w celu ułatwienia bezpiecznego korzystania z miejsc szczególnie narażonych na niekorzystne zjawiska atmosferyczne, często występujących w naszej strefie klimatycznej i zabezpieczenia tych miejsc przed zalegającym śniegiem i lodem. Maty stosuje się najczęściej na podjazdach/zjazdach do garaży, parkingach, kładkach dla pieszych, schodach zewnętrznych, chodnikach, rampach rozładunkowych, podjazdach dla osób niepełnosprawnych, tarasach, itp.

Sposób montażu maty jest bardzo prosty, nie wymaga fachowej wiedzy ani specjalistycznego sprzętu i niewiele różni się od instalowania standardowej maty do ogrzewania podłogowego. Maty umieścić należy albo w nawierzchni betonowej, albo pod kostką brukową, ewentualnie pod płytami chodnikowymi w warstwie piasku. W zależności od wielkości ogrzewanej nawierzchni układamy np. pod dwa pasy jezdne, pod koła samochodu – dwie maty w odstępie odpowiadającym rozstawowi kół, bądź obok siebie kilka mat grzejnych.

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie systemu a sobie komfort obsługi, należy użyć  regulatora z czujnikiem temperatury i wilgotności ETR2G lub ETOG. Regulator może być zamontowany na tablicy sterującej. Do tej tablicy doprowadzamy również przewody „zimne” maty i przewód czujnika temperatury oraz przewody zasilające, natomiast sam czujnik regulatora instaluje się w nawierzchni (regulator z czujnikiem temperatury i wilgotności).
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl