Skontaktuj się z nami już dziś!

Formularz kontaktowy

Mata Grzejna SnowTec Tuff 400/10,0 (6,0m2) 230V

Cena: 853,00 zł 853.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: Elektra
Kod produktu: 558-1

Opis

 Typ : SnowTec Tuff 230V jednostronnie zasilana
 Wymiary [mxm] : 10,0x0,6
 Moc : 2350 W
 Powierzchnia grzejna [m2] : 6,0
 Gwarancja : 10 lat

Opakowanie zawiera:
- Matę Grzejną ELEKTRA SnowTec Tuff 230V
- obszerną instrukcję montażu
- kartę gwarancyjną i 10 lat Gwarancji Producenta !!!

ELEKTRA SnowTec Tuff, czyli mata grzejna do ochrony przed śniegiem i lodem.
System został zaprojektowany w celu ułatwienia bezpiecznego korzystania z miejsc szczególnie narażonych na niekorzystne zjawiska atmosferyczne, często występujących w naszej strefie klimatycznej i zabezpieczenia tych miejsc przed zalegającym śniegiem i lodem. System grzewczy ELEKTRA SnowTec®Tuff  stosuje się najczęściej na podjazdach/zjazdach do garaży, parkingach, kładkach dla pieszych, schodach zewnętrznych, chodnikach, rampach rozładunkowych, podjazdach dla osób niepełnosprawnych, tarasach, itp.
 

Wyjątkowa odporność mechaniczna oraz termiczna pozwala na zastosowanie mat w miejscach narażonych na trudne warunki instalacji lub/i pracy. Bardzo wysoka chwilowa temperatura ekspozycji (240°C) pozwala na instalację mat SnowTec®Tuff nawet bezpośrednio w asfalcie.

Maty grzejne wykonane są z jednostronnie zasilanych przewodów grzejnych ELEKTRA TuffTec o mocy jednostkowej 40W/m. Rozstaw między przewodami wynosi 10cm. Wszystkie maty mają szerokość 0,6m i długość od 1,5 do 27m. Długość przewodu zasilającego („zimnego”) wynosi 4m.

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie systemu a sobie komfort obsługi, należy użyć  regulatora z czujnikiem temperatury i wilgotności ETR2G lub ETOG. Regulator może być zamontowany na tablicy sterującej. Do tej tablicy doprowadzamy również przewody „zimne” maty i przewód czujnika temperatury oraz przewody zasilające, natomiast sam czujnik regulatora instaluje się w nawierzchni (regulator z czujnikiem temperatury i wilgotności).
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl