Skontaktuj się z nami już dziś!

Formularz kontaktowy

Termoregulator Flash 25526

Cena: 284,00 zł 284.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: Elektra
Kod produktu: 25526

Opis

Regulator Elektra Flash 25526

Regulator Elektra Flash 25526 został zaprojektowany do montażu natynkowego.

Opis
Elektroniczny regulator temperatury steruje zasilaniem elementów grzejnych w celu uzyskania pożądanej temperatury, powodując ekonomiczne zużycie energii i komfort cieplny dostosowany do wymagań użytkownika. Regulator bardzo dobrze nadaje się do sterownia elektrycznym ogrzewaniem podłogowym.

Charakterystyka
Regulator Elektra Flash 25526 charakteryzuje się stopniem ochrony obudowy, który wynosi IP 30. Wyposażony jest w diodę LED sygnalizującą stan pracy urządzenia grzejnego. Dodatkowo posiada wyłącznik ON/OFF.

Kalibracja regulatora
Po ustawieniu pokrętła na maksymalną wartość należy poczekać do momentu, aż zostanie osiągnięta zadana temperatura. Wtedy należy cofnąć pokrętło regulatora, aż dioda zgaśnie. Po dwóch dniach można skalibrować regulator. W tym celu należy zmierzyć temperaturę w pomieszczeniu. Jeżeli temperatura na regulatorze nie pokrywa się z temperaturą na termometrze należy dokonać kalibracji, tzn. zdjąć delikatnie pokrętło i włożyć je ponownie tak, żeby wskaźnik na pokrętle wskazywał właściwą temperaturę.

Montaż podłogowego czujnika temperatury
Czujnik podłogowy musi być umieszczony w zaślepionej na końcu rurce instalacyjnej, która powinna być osadzona w górnej warstwie wylewki. Przewód czujnika można przedłużyć wyłącznie osobnym przewodem nawet do 50 m.

Montaż
Regulator Elektra Flash 25526 został zaprojektowany do montażu natynkowego.

  • Napięcie zasilania: 230V +-15%, 50Hz
  • Wyjście przekaźnika: 16A, 3600W
  • Wbudowany wyłącznik: 1 polowy
  • Dokładność pomiaru: 1K
  • Zakres temperatury: od 0 do + 60°C
  • Stopień ochrony: IP 30
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl