Skontaktuj się z nami już dziś!

Formularz kontaktowy

Termoregulator OCD2 1999

Cena: 390,00 zł 390.00
ilość szt.
Ocena: 0
Producent: Elektra
Kod produktu: ocd21999

Opis

Nowy system programowania: 4 zdarzenia
Regulator OCD2-1999 wyposażony jest w mikroprocesor z programem obsługującym cztery zdarzenia. System grzejny kontrolowany jest w pełni automatycznie. Dni robocze podzielone są za zwyczaj na cztery sytuacje (zdarzenia), takie jak: pobudka, wyjście z domu, powrót do domu i noc. Istnieje możliwość przypisania do każdego zdarzenia oddzielnej temperatury.

Czujniki
Regulacja ogrzewania odbywa się poprzez wbudowany czujnik powietrzny. Regulator musi być umieszczony w miejscu nienarażonym na przeciągi oraz bezpośredni wpływ słońca lub innego rodzaju ogrzewania. OCD2-1999 wyposażony jest dodatkowo w czujnik zabezpieczający przed nadmiernym nagrzaniem posadzki, które może wywołać dyskomfort cieplny. Czujnik montuje się w miejscu potencjalnie najcieplejszym.

Funkcja adaptacyjna
Regulator OCD2-1999 posiada funkcję adaptacyjną - sam wylicza potrzebny czas załączenia ogrzewania tak, aby osiągnąć komfortową temperaturę o wyznaczonej przez użytkownika porze. Istnieje możliwość odłączenia tej funkcji.

Podtrzymanie
Wszystkie programy mają podtrzymanie w przypadku przerw w dostawie zasilania. Natomiast w przypadku przerwy w dostawie prądu dłuższej niż 50 godzin, należy tylko ponownie ustawić bieżącą godzinę i datę (program nie zostanie utracony).

Monitoring kosztów ogrzewania
Istnieje możliwość odczytania czasu pracy systemu grzejnego dla 2, 30 lub 365 dni. Odczyt dla dwóch dni umożliwia szybkie skontrolowanie nowych ustawień. Odczyt dla 30 lub 365 dni umożliwia kontrolę całego sezonu grzewczego.

Montaż
Regulator OCD2-1999 został zaprojektowany do montażu podtynkowego.
  • Napięcie zasilania: 230V + 15%, 50/60Hz
  • Wyjście przekaźnika: 16 A, max. 3600 W
  • Zakres regulacji temperatury: od + 5 do + 40°C
  • Zakres regulacji obniżki temperatury: od + 5 do + 40°C
  • Funkcja zegara: program 4-zdarzeniowy
  • Stopień ochrony: IP 21
  • Wymiary: 80/80/48 mm

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl