Skontaktuj się z nami już dziś!

Formularz kontaktowy

Jesteśmy sklepem internetowym systemygrzejne.pl. W naszej ofercie znajdują się m.in. przewody grzejne samoregulujących. Artykuły te można to rodzaj przewodów grzejnych umieszczanych wewnątrz rurociągu i zapobiega zamarzaniu rur. Produkty idealnie nadają się do montażu zarówno w nowych rurach jak też w rurociągach, które są już wykorzystywane. Umieszczenie przewodu samoregulującego dostępnego w naszym sklepie nie powoduje konieczności demontażu rur.

Szybka instalacja, ochrona przeciw zamarzaniu oraz łatwość użytkowanie to główne zalety przewodów grzejnych samoregulujących. Nasze produkty posiadają odpowiednie atesty, które umożliwiają kontakt z żywnością oraz umieszczanie ich w rurociągach z wodą pitną. Przewody samoregulujące mogą być elementem ochrony przeciwpożarowej. Najważniejszą funkcją naszych produktów jest samoregulacja – przewody dostępne w naszym sklepie zmieniają moc w zależności od otoczenia. Funkcja ta wpływa na wydajne zużywanie energii. Zapoznaj się z pełną ofertą przewodów grzejnych samoregulujących dostępnych w naszym sklepie.

Samoregulujące przewody grzejneSamoregulujące przewody grzejne ELEKTRA SelfTec® to zestawy gotowe do układania, o określonych długościach, zakończone przewodem zasilającym o długości 1,5m z hermetyczną wtyczką.

ELEKTRA SelfTec®PRO to przewody na bębnie, których długość dostosowuje się do długości rurociągu, bezpośrednio na placu budowy. Wymagają jednak dodatkowo wykonania zakończenia przewodu oraz połączenia z przewodem zasilającym.

ELEKTRA SelfTec®PRO TC to przewody na bębnie, do zaawansowanych zastosowań m.in. do rurociągu centralnego ogrzewania i ciepła technologicznego oraz zaworów podczas przerw w użytkowaniu.

ELEKTRA SelfTec®16 to samoregulujące przewody na bębnie do ochrony przeciwzamarzaniowej elementów podatnych na uszkodzenia wywołane niską temperaturą np. rury, rynny, rury spustowe, zawory, siłowniki i inne.

ELEKTRA SelfTec®16, ELEKTRA SelfTec®PRO oraz SelfTec®PRO TC to kable na bębnie, których długość dostosowuje się do długości rurociągu, bezpośrednio na placu budowy. Wymagają jednak dodatkowo wykonania zakończenia kabla oraz połączenia z przewodem zasilającym.

ELEKTRA SelfTec®16 ready2heat to zaawansowany, samoregulujący system, który  chroni rurociągi z wodą, zawory, rynny, siłowniki i inne podatne na uszkodzenia elementy,  nawet w najgorszą zimową pogodę w nieogrzewanych pomieszczeniach  budynku,  jak również na zewnątrz. System składa się z kabli grzejnych gotowych do układania, o określonych długościach, zakończone przewodem zasilającym o długości 1,5m z hermetyczną wtyczką.


ELEKTRA SelfTec®DW to uniwersalny system ochrony przeciwzamarzaniowej, przeznaczony do stosowania na zewnątrz, jak i wewnątrz rur z wodą. Kabel dopuszczony do kontaktu z wodą pitną.

Występuje także w wersji ELEKTRA SelfTec®DW ready2heat gotowej do układania, o określonych długościach zakończonych przewodem zasilającym.

 Przewody samoregulujące zbudowane są z dwóch równolegle ułożonych przewodów miedzianych, połączonych ze sobą rdzeniem z usieciowanego polimeru z dodatkiem grafitu.Rdzeń ten to samoregulujący element grzejny, którego rezystancja zmienia się w zależności od temperatury. Dzięki tej właściwości przewody zwiększają swoją moc grzejną przy obniżaniu się temperatury ogrzewanego elementu i odpowiednio zmniejszają, gdy temperatura wzrasta.

Zmiany mocy następują tylko w miejscach występowania zmian temperatury i nie mają wpływu na moc grzejną w innych miejscach, dlatego przewodom samoregulującym nie grozi przegrzanie i mogą się nawet stykać lub krzyżować.

 

Przewody/kable grzejne samoregulujące SelfTec

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl